počinje za

21.05.2022. 17:30

4. Nogometna liga Središta Zagreb skupina A 21/22

-- : --

NK Blato
NK Brezovica
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK Dinamo Odranski Obrež 26 42 63
2. NK Brezovica 26 40 58
3. NK Golubovec 26 10 47
4. NK Prečko 26 19 46
5. NK Tondach 26 11 42
6. NK Mladost Zabok 26 12 41
7. NK Blato 26 5 38
8. NK Zagreb 26 11 37
9. NK Odra 26 1 35
10. NK Polet (SK) 26 6 34
11. NK Stubica 26 -1 33
12. NK Špansko 26 -12 32
13. NK Straža 26 -6 27
14. NK Klanjec 26 -17 25
15. NK Duga Resa 1929 26 -46 14
16. NK Slunj 26 -75 8
# Ime kluba U +/- B
1. NK Špansko 21 89 53
2. NK Sesvetski Kraljevec 21 84 49
3. NK Prigorje (M) 21 34 46
4. NK Jarun 21 60 40
5. NK Studentski grad 21 37 40
6. NK Prigorje (Ž) 22 17 38
7. NK Bubamara 21 52 36
8. NK Sloga Zagreb 22 -5 29
9. NK Coerver® Hrvatska 21 -8 28
10. NK ŠN Maksimir 23 -14 26
11. NK Brezovica 21 -103 11
12. NK Prečko 22 -78 5
13. NK Zelengaj 1948 21 -165 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK Špansko 20 76 53
2. NK Bubamara 22 80 49
3. NK ŠN Maksimir 20 68 45
4. NK Prigorje (M) 21 50 39
5. NK Studentski grad 20 52 38
6. NK Jarun 21 39 37
7. NK Sesvetski Kraljevec 22 32 34
8. NK Coerver® Hrvatska 22 22 33
9. NK Brezovica 21 16 29
10. NK Sloga Zagreb 22 -4 21
11. NK Prigorje (Ž) 22 -99 12
12. NK Prečko 22 -160 6
13. NK Zelengaj 1948 21 -172 1
# Ime kluba U +/- B
1. NK Prigorje (M) 24 77 62
2. NK Sesvetski Kraljevec 23 94 61
3. NK ŠN Maksimir 22 39 43
4. NK Maksimir 22 26 43
5. NK Jarun 23 42 40
6. NK ZET 23 10 39
7. NK Studentski grad 22 16 32
8. NK Devetka 23 4 31
9. NK Ravnice 23 4 30
10. NK Brezovica 24 -8 25
11. NK Mladost - Buzin 23 -21 21
12. NK Most 23 -104 19
13. NK Utrina 22 -72 9
14. NK Polet (SK) 23 -107 3
# Ime kluba U +/- B
1. NK Prigorje (M) 24 115 63
2. NK Devetka 23 70 61
3. NK ZET 23 66 53
4. NK ŠN Maksimir 22 87 47
5. NK Jarun 22 45 44
6. NK Mladost - Buzin 23 53 42
7. NK Ravnice 23 14 34
8. NK Utrina 23 -21 26
9. NK Sesvetski Kraljevec 23 -9 21
10. NK Brezovica 24 -21 21
11. NK Studentski grad 22 -52 20
12. NK Maksimir 22 -83 20
13. NK Polet (SK) 23 -36 16
14. NK Most 23 -228 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK ŠN Maksimir 23 161 69
2. NK Devetka 23 61 55
3. NK Jarun 23 44 50
4. NK Sesvetski Kraljevec 24 51 49
5. NK Utrina 23 40 44
6. NK Studentski grad 23 29 41
7. NK ZET 23 3 36
8. NK Maksimir 24 -22 30
9. NK Brezovica 23 -32 24
10. NK Mladost - Buzin 23 -40 20
11. NK Polet (SK) 23 -80 19
12. NK Most 23 -50 15
13. NK Ravnice 23 -97 13
14. NK Prigorje (M) 23 -68 5
# Ime kluba U +/- B
1. NK Jarun 23 119 63
2. NK Sesvetski Kraljevec 24 66 60
3. NK Mladost - Buzin 23 46 54
4. NK ŠN Maksimir 22 67 50
5. NK Devetka 23 45 39
6. NK Studentski grad 22 10 33
7. NK Maksimir 24 16 32
8. NK Utrina 23 -60 32
9. NK Polet (SK) 23 -27 24
10. NK ZET 23 -37 20
11. NK Prigorje (M) 23 -59 20
12. NK Brezovica 23 -42 17
13. NK Ravnice 23 -63 14
14. NK Most 23 -81 10
# Ime kluba U +/- B
1. NK Studentski grad 22 86 57
2. NK ŠN Maksimir 22 74 55
3. NK Botinec 22 19 40
4. NK Sloga Zagreb 23 -11 40
5. NK Brezovica 21 14 32
6. NK Gavran 2003 21 3 31
7. NK Polet (SK) 21 11 28
8. NK Blato 22 -3 28
9. NK Most 13 22 26
10. NK Bubamara 22 -9 24
11. NK Dinamo Odranski Obrež 23 -44 22
12. NK Podsused 22 -37 19
13. NK Croatia 98 22 -48 18
14. NK ZET 22 -77 13
# Ime kluba U +/- B
1. NK HAŠK 1903 21 68 52
2. NK Prigorje (M) 20 33 43
3. NK Šparta (Z) 20 43 36
4. NK Devetka 20 1 34
5. NK Jarun 20 30 32
6. NK Studentski grad 20 14 30
7. NK Brezovica 20 -1 27
8. NK Sesvetski Kraljevec 20 -15 26
9. NK Bubamara 20 -52 25
10. NK Kustošija 20 -26 18
11. NK Sava (Z) 21 -40 18
12. NK Ivanja Reka 20 -55 12
# Ime kluba U +/- B
1. NK Jarun 20 145 54
2. NK Devetka 20 79 50
3. NK Kustošija 19 64 42
4. NK Dinamo Odranski Obrež 19 44 39
5. NK Brezovica 20 17 31
6. NK Bubamara 20 -14 29
7. NK Šparta (Z) 20 -10 28
8. NK Sesvetski Kraljevec 20 -48 19
9. NK Sava (Z) 20 -49 18
10. NK Sava (J) 20 -65 16
11. NK Prigorje (Ž) 20 -74 14
12. NK Ivanja Reka 20 -89 7
# Ime kluba U +/- B
1. NK Maksimir 27 55 70
2. HNŠK Moslavina 27 15 52
3. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 27 34 50
4. NK Ravnice 27 20 50
5. ŠNM NK Naftaš Ivanić 27 18 45
6. HNK Segesta 27 12 44
7. NK Dugo Selo 27 5 43
8. NK Kurilovec 27 21 40
9. NK Mladost - Buzin 27 -8 38
10. NK Trešnjevka 28 -3 37
11. NK Vrapče 27 -4 36
12. NK Sesvetski Kraljevec 27 2 29
13. NK Ponikve 27 -18 25
14. NK Brezovica 27 -29 23
15. NK Bistra 27 -61 17
16. NK Špansko 28 -59 12
# Ime kluba U +/- B
1. NK Maksimir 27 77 66
2. NK Ponikve 27 38 59
3. HNK Segesta 27 24 54
4. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 27 35 50
5. NK Ravnice 27 22 48
6. NK Špansko 28 21 48
7. NK Kurilovec 27 23 43
8. NK Sesvetski Kraljevec 27 -9 39
9. NK Dugo Selo 27 1 38
10. NK Vrapče 27 -10 38
11. NK Trešnjevka 28 -1 30
12. NK Bistra 27 -29 26
13. HNŠK Moslavina 27 -32 21
14. NK Mladost - Buzin 27 -49 21
15. NK Brezovica 27 -58 16
16. ŠNM NK Naftaš Ivanić 27 -53 9
4. Nogometna liga Središta Zagreb skupina A 21/22
NK Polet (SK)
28.08.2021. 17:30
1 : 1
NK Slunj
NK Dinamo Odranski Obrež
28.08.2021. 17:30
0 : 0
NK Klanjec
NK Duga Resa 1929
28.08.2021. 17:30
2 : 2
NK Odra
NK Špansko
28.08.2021. 17:30
3 : 0
NK Blato
NK Zagreb
28.08.2021. 17:30
4 : 1
NK Tondach
NK Mladost Zabok
29.08.2021. 10:00
0 : 0
NK Prečko
NK Stubica
29.08.2021. 17:30
3 : 3
NK Brezovica
NK Golubovec
29.08.2021. 17:30
3 : 0
NK Straža
NK Blato
04.09.2021. 17:30
1 : 0
NK Polet (SK)
NK Tondach
04.09.2021. 17:30
1 : 1
NK Špansko
NK Prečko
04.09.2021. 17:30
3 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Straža
04.09.2021. 17:30
3 : 2
NK Mladost Zabok
NK Brezovica
04.09.2021. 17:30
3 : 0
NK Klanjec
NK Odra
05.09.2021. 17:30
0 : 1
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Slunj
05.09.2021. 17:30
1 : 7
NK Golubovec
NK Stubica
05.09.2021. 17:30
3 : 1
NK Zagreb
NK Špansko
11.09.2021. 17:00
4 : 0
NK Stubica
NK Polet (SK)
11.09.2021. 17:00
2 : 1
NK Tondach
NK Dinamo Odranski Obrež
11.09.2021. 17:00
2 : 0
NK Prečko
NK Duga Resa 1929
11.09.2021. 17:00
1 : 0
NK Straža
NK Zagreb
11.09.2021. 17:00
6 : 0
NK Brezovica
NK Mladost Zabok
12.09.2021. 10:00
2 : 0
NK Slunj
NK Klanjec
12.09.2021. 17:00
2 : 0
NK Odra
NK Golubovec
12.09.2021. 17:00
2 : 1
NK Blato
NK Blato
15.09.2021. 17:00
3 : 2
NK Mladost Zabok
NK Stubica
15.09.2021. 17:00
3 : 1
NK Polet (SK)
NK Tondach
15.09.2021. 17:00
1 : 0
NK Golubovec
NK Slunj
15.09.2021. 17:00
1 : 3
NK Duga Resa 1929
NK Prečko
15.09.2021. 17:00
3 : 0
NK Klanjec
NK Zagreb
15.09.2021. 17:00
3 : 1
NK Špansko
NK Brezovica
15.09.2021. 17:00
4 : 1
NK Odra
NK Straža
15.09.2021. 17:00
2 : 3
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Duga Resa 1929
18.09.2021. 16:30
1 : 1
NK Blato
NK Dinamo Odranski Obrež
18.09.2021. 16:30
8 : 0
NK Slunj
NK Polet (SK)
18.09.2021. 16:30
1 : 0
NK Zagreb
NK Špansko
18.09.2021. 16:30
1 : 2
NK Brezovica
NK Mladost Zabok
19.09.2021. 10:00
2 : 0
NK Tondach
NK Klanjec
19.09.2021. 16:30
4 : 1
NK Straža
NK Golubovec
19.09.2021. 16:30
1 : 0
NK Stubica
NK Odra
19.09.2021. 16:30
1 : 1
NK Prečko
NK Brezovica
25.09.2021. 16:30
3 : 2
NK Prečko
NK Straža
25.09.2021. 16:30
1 : 1
NK Odra
NK Tondach
25.09.2021. 16:30
4 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Zagreb
25.09.2021. 16:30
3 : 0
NK Golubovec
NK Špansko
25.09.2021. 16:30
0 : 0
NK Polet (SK)
NK Blato
25.09.2021. 16:30
0 : 2
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Stubica
26.09.2021. 16:30
0 : 1
NK Mladost Zabok
NK Slunj
26.09.2021. 16:30
2 : 2
NK Klanjec
NK Duga Resa 1929
02.10.2021. 16:00
1 : 4
NK Stubica
NK Prečko
02.10.2021. 16:00
2 : 1
NK Straža
NK Polet (SK)
02.10.2021. 16:00
1 : 1
NK Brezovica
NK Dinamo Odranski Obrež
02.10.2021. 16:00
3 : 2
NK Tondach
NK Mladost Zabok
03.10.2021. 10:00
2 : 1
NK Zagreb
NK Klanjec
03.10.2021. 16:00
1 : 1
NK Blato
NK Golubovec
03.10.2021. 16:00
5 : 1
NK Špansko
NK Odra
03.10.2021. 16:00
4 : 0
NK Slunj
NK Tondach
09.10.2021. 16:00
2 : 0
NK Klanjec
NK Polet (SK)
09.10.2021. 16:00
1 : 2
NK Golubovec
NK Špansko
09.10.2021. 16:00
0 : 2
NK Mladost Zabok
NK Brezovica
09.10.2021. 16:00
2 : 1
NK Straža
NK Blato
09.10.2021. 16:00
1 : 1
NK Odra
NK Slunj
10.10.2021. 16:00
1 : 3
NK Prečko
NK Stubica
10.10.2021. 16:00
1 : 4
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Zagreb
10.11.2021. 14:00
-- : --
NK Duga Resa 1929
NK Straža
16.10.2021. 15:30
5 : 0
NK Slunj
NK Duga Resa 1929
16.10.2021. 15:30
1 : 2
NK Špansko
NK Dinamo Odranski Obrež
16.10.2021. 15:30
3 : 1
NK Zagreb
NK Prečko
16.10.2021. 15:30
1 : 0
NK Blato
NK Mladost Zabok
17.10.2021. 10:00
2 : 0
NK Polet (SK)
NK Odra
17.10.2021. 15:30
4 : 3
NK Tondach
NK Golubovec
17.10.2021. 15:30
2 : 0
NK Brezovica
NK Klanjec
17.10.2021. 15:30
2 : 2
NK Stubica
NK Blato
23.10.2021. 15:30
2 : 0
NK Straža
NK Špansko
23.10.2021. 15:30
1 : 4
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Zagreb
23.10.2021. 15:30
2 : 0
NK Klanjec
NK Brezovica
23.10.2021. 15:30
5 : 0
NK Slunj
NK Polet (SK)
23.10.2021. 15:30
3 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Tondach
23.10.2021. 15:30
2 : 0
NK Prečko
NK Golubovec
24.10.2021. 14:30
4 : 2
NK Mladost Zabok
NK Stubica
24.10.2021. 14:30
3 : 3
NK Odra
NK Dinamo Odranski Obrež
30.10.2021. 14:30
2 : 1
NK Polet (SK)
NK Duga Resa 1929
30.10.2021. 14:30
0 : 1
NK Golubovec
NK Prečko
30.10.2021. 14:30
2 : 0
NK Stubica
NK Mladost Zabok
31.10.2021. 10:00
0 : 3
NK Brezovica
NK Klanjec
31.10.2021. 14:30
2 : 2
NK Špansko
NK Slunj
31.10.2021. 14:30
1 : 2
NK Blato
NK Odra
31.10.2021. 14:30
0 : 0
NK Zagreb
NK Straža
26.02.2022. 15:30
0 : 0
NK Tondach
NK Polet (SK)
06.11.2021. 14:00
2 : 0
NK Klanjec
NK Tondach
06.11.2021. 14:00
4 : 1
NK Slunj
NK Zagreb
06.11.2021. 14:00
0 : 0
NK Prečko
NK Brezovica
06.11.2021. 14:00
1 : 3
NK Blato
NK Špansko
06.11.2021. 14:00
0 : 1
NK Odra
NK Mladost Zabok
07.11.2021. 10:00
6 : 1
NK Duga Resa 1929
NK Stubica
07.11.2021. 14:00
2 : 3
NK Straža
NK Golubovec
07.11.2021. 14:00
2 : 1
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Slunj
13.11.2021. 14:00
3 : 2
NK Stubica
NK Blato
13.11.2021. 14:00
0 : 0
NK Tondach
NK Prečko
13.11.2021. 14:00
1 : 2
NK Špansko
NK Duga Resa 1929
13.11.2021. 14:00
1 : 3
NK Brezovica
NK Dinamo Odranski Obrež
13.11.2021. 14:00
0 : 3
NK Mladost Zabok
NK Straža
13.11.2021. 14:00
1 : 0
NK Zagreb
NK Odra
14.11.2021. 13:00
2 : 1
NK Polet (SK)
NK Klanjec
04.12.2021. 13:30
5 : 2
NK Golubovec
NK Zagreb
20.11.2021. 13:30
2 : 0
NK Slunj
NK Polet (SK)
20.11.2021. 13:30
3 : 0
NK Prečko
NK Duga Resa 1929
20.11.2021. 13:30
1 : 5
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Špansko
20.11.2021. 13:30
3 : 2
NK Straža
NK Brezovica
20.11.2021. 13:30
2 : 1
NK Tondach
NK Mladost Zabok
21.11.2021. 10:00
4 : 0
NK Klanjec
NK Stubica
21.11.2021. 13:30
1 : 0
NK Blato
NK Golubovec
27.02.2022. 15:30
1 : 1
NK Odra
NK Tondach
27.11.2021. 13:30
0 : 1
NK Stubica
NK Blato
27.11.2021. 13:30
1 : 0
NK Zagreb
NK Straža
27.11.2021. 13:30
3 : 2
NK Polet (SK)
NK Dinamo Odranski Obrež
27.11.2021. 13:30
2 : 1
NK Brezovica
NK Prečko
27.11.2021. 13:30
2 : 0
NK Golubovec
NK Klanjec
28.11.2021. 13:30
4 : 1
NK Duga Resa 1929
NK Slunj
28.11.2021. 13:30
2 : 2
NK Špansko
NK Odra
28.11.2021. 13:30
2 : 2
NK Mladost Zabok
NK Blato
05.03.2022. 15:30
2 : 1
NK Špansko
NK Straža
05.03.2022. 15:30
1 : 1
NK Golubovec
NK Tondach
05.03.2022. 15:30
3 : 0
NK Zagreb
NK Prečko
05.03.2022. 15:30
1 : 1
NK Mladost Zabok
NK Brezovica
05.03.2022. 15:30
3 : 1
NK Stubica
NK Odra
06.03.2022. 15:30
4 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Klanjec
06.03.2022. 15:30
0 : 4
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Slunj
06.03.2022. 15:30
1 : 1
NK Polet (SK)
NK Polet (SK)
12.03.2022. 15:30
3 : 1
NK Blato
NK Dinamo Odranski Obrež
12.03.2022. 15:30
2 : 0
NK Odra
NK Zagreb
12.03.2022. 15:30
2 : 0
NK Stubica
NK Duga Resa 1929
12.03.2022. 15:30
0 : 0
NK Prečko
NK Špansko
12.03.2022. 17:00
0 : 0
NK Tondach
NK Mladost Zabok
13.03.2022. 10:00
2 : 2
NK Straža
NK Golubovec
13.03.2022. 15:30
3 : 1
NK Slunj
NK Klanjec
13.03.2022. 15:30
0 : 2
NK Brezovica
NK Tondach
19.03.2022. 15:30
1 : 1
NK Polet (SK)
NK Prečko
19.03.2022. 15:30
3 : 4
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Blato
19.03.2022. 15:30
2 : 3
NK Golubovec
NK Straža
19.03.2022. 15:30
2 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Brezovica
19.03.2022. 15:30
4 : 1
NK Zagreb
NK Odra
20.03.2022. 15:30
2 : 1
NK Klanjec
NK Stubica
20.03.2022. 15:30
3 : 2
NK Špansko
NK Slunj
20.03.2022. 15:30
0 : 2
NK Mladost Zabok
NK Duga Resa 1929
26.03.2022. 16:00
3 : 1
NK Slunj
NK Dinamo Odranski Obrež
26.03.2022. 16:00
1 : 1
NK Straža
NK Polet (SK)
26.03.2022. 16:00
1 : 3
NK Stubica
NK Špansko
26.03.2022. 16:00
1 : 0
NK Zagreb
NK Mladost Zabok
27.03.2022. 10:00
2 : 0
NK Blato
NK Klanjec
27.03.2022. 16:00
1 : 3
NK Prečko
NK Golubovec
27.03.2022. 16:00
1 : 3
NK Tondach
NK Odra
27.03.2022. 16:00
1 : 1
NK Brezovica
NK Straža
02.04.2022. 16:00
0 : 2
NK Klanjec
NK Brezovica
02.04.2022. 16:00
5 : 0
NK Špansko
NK Blato
02.04.2022. 16:00
2 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Tondach
02.04.2022. 16:00
1 : 0
NK Mladost Zabok
NK Prečko
02.04.2022. 16:00
2 : 1
NK Odra
NK Zagreb
02.04.2022. 16:00
1 : 1
NK Polet (SK)
NK Stubica
03.04.2022. 16:00
4 : 1
NK Golubovec
NK Slunj
03.04.2022. 16:00
1 : 4
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Dinamo Odranski Obrež
09.04.2022. 16:30
1 : 0
NK Blato
NK Prečko
09.04.2022. 16:30
1 : 1
NK Brezovica
NK Duga Resa 1929
09.04.2022. 16:30
2 : 3
NK Tondach
NK Polet (SK)
09.04.2022. 16:30
2 : 1
NK Špansko
NK Mladost Zabok
10.04.2022. 10:00
0 : 0
NK Stubica
NK Odra
10.04.2022. 16:30
2 : 0
NK Straža
NK Golubovec
10.04.2022. 16:30
0 : 1
NK Zagreb
NK Klanjec
10.04.2022. 16:30
3 : 0
NK Slunj
NK Zagreb
13.04.2022. 16:30
1 : 0
NK Mladost Zabok
NK Straža
16.04.2022. 16:30
1 : 2
NK Prečko
NK Tondach
16.04.2022. 16:30
1 : 0
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Blato
18.04.2022. 16:30
3 : 0
NK Klanjec
NK Slunj
18.04.2022. 16:30
1 : 1
NK Odra
NK Brezovica
18.04.2022. 16:30
3 : 1
NK Polet (SK)
NK Stubica
18.04.2022. 16:30
4 : 1
NK Duga Resa 1929
NK Špansko
18.04.2022. 16:30
2 : 1
NK Golubovec
NK Straža
23.04.2022. 17:00
1 : 3
NK Brezovica
NK Prečko
23.04.2022. 17:00
7 : 0
NK Slunj
NK Dinamo Odranski Obrež
23.04.2022. 17:00
2 : 1
NK Stubica
NK Duga Resa 1929
23.04.2022. 17:00
2 : 1
NK Zagreb
NK Mladost Zabok
24.04.2022. 10:00
3 : 0
NK Špansko
NK Golubovec
24.04.2022. 17:00
2 : 0
NK Polet (SK)
NK Odra
24.04.2022. 17:00
0 : 3
NK Blato
NK Klanjec
18.05.2022. 18:15
2 : 2
NK Tondach
NK Blato
30.04.2022. 17:00
1 : 2
NK Prečko
NK Slunj
30.04.2022. 17:00
0 : 5
NK Straža
NK Polet (SK)
30.04.2022. 17:00
4 : 0
NK Mladost Zabok
NK Špansko
30.04.2022. 17:00
3 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Stubica
30.04.2022. 17:00
2 : 2
NK Klanjec
NK Brezovica
30.04.2022. 17:00
3 : 0
NK Golubovec
NK Zagreb
30.04.2022. 17:00
1 : 2
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Tondach
30.04.2022. 17:00
2 : 0
NK Odra
NK Prečko
07.05.2022. 17:00
3 : 0
NK Tondach
NK Duga Resa 1929
07.05.2022. 17:00
1 : 5
NK Polet (SK)
NK Dinamo Odranski Obrež
07.05.2022. 17:00
5 : 0
NK Špansko
NK Straža
07.05.2022. 17:00
2 : 2
NK Blato
NK Mladost Zabok
08.05.2022. 10:00
0 : 1
NK Golubovec
NK Klanjec
08.05.2022. 17:00
0 : 3
NK Zagreb
NK Odra
08.05.2022. 17:00
1 : 0
NK Stubica
NK Slunj
08.05.2022. 17:00
1 : 10
NK Brezovica
NK Zagreb
14.05.2022. 10:30
1 : 1
NK Odra
NK Tondach
14.05.2022. 17:30
2 : 0
NK Straža
NK Blato
14.05.2022. 17:30
3 : 0
NK Slunj
NK Brezovica
14.05.2022. 17:30
3 : 0
NK Mladost Zabok
NK Polet (SK)
14.05.2022. 17:30
0 : 0
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Špansko
14.05.2022. 17:30
3 : 1
NK Klanjec
NK Stubica
15.05.2022. 17:30
2 : 2
NK Prečko
NK Golubovec
15.05.2022. 17:30
3 : 2
NK Duga Resa 1929
NK Blato
21.05.2022. 17:30
-- : --
NK Brezovica
NK Duga Resa 1929
21.05.2022. 17:30
-- : --
NK Mladost Zabok
NK Straža
21.05.2022. 17:30
-- : --
NK Stubica
NK Prečko
21.05.2022. 17:30
-- : --
NK Zagreb
NK Dinamo Odranski Obrež
21.05.2022. 17:30
-- : --
NK Golubovec
NK Klanjec
22.05.2022. 17:30
-- : --
NK Polet (SK)
NK Odra
22.05.2022. 17:30
-- : --
NK Špansko
NK Slunj
22.05.2022. 17:30
-- : --
NK Tondach
NK Zagreb
28.05.2022. 10:30
-- : --
NK Straža
NK Polet (SK)
28.05.2022. 17:30
-- : --
NK Odra
NK Brezovica
28.05.2022. 17:30
-- : --
NK Duga Resa 1929
NK Špansko
28.05.2022. 17:30
-- : --
NK Prečko
NK Tondach
28.05.2022. 17:30
-- : --
NK Blato
NK Mladost Zabok
29.05.2022. 10:00
-- : --
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Stubica
29.05.2022. 17:30
-- : --
NK Slunj
NK Golubovec
29.05.2022. 17:30
-- : --
NK Klanjec
NK Klanjec
04.06.2022. 18:00
-- : --
NK Mladost Zabok
NK Prečko
04.06.2022. 18:00
-- : --
NK Polet (SK)
NK Tondach
04.06.2022. 18:00
-- : --
NK Brezovica
NK Odra
04.06.2022. 18:00
-- : --
NK Golubovec
NK Straža
04.06.2022. 18:00
-- : --
NK Špansko
NK Blato
04.06.2022. 18:00
-- : --
NK Stubica
NK Dinamo Odranski Obrež
04.06.2022. 18:00
-- : --
NK Duga Resa 1929
NK Slunj
04.06.2022. 18:00
-- : --
NK Zagreb
NK Zagreb
11.06.2022. 18:00
-- : --
NK Blato
NK Duga Resa 1929
11.06.2022. 18:00
-- : --
NK Klanjec
NK Golubovec
11.06.2022. 18:00
-- : --
NK Prečko
NK Brezovica
11.06.2022. 18:00
-- : --
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Špansko
11.06.2022. 18:00
-- : --
NK Slunj
NK Stubica
11.06.2022. 18:00
-- : --
NK Tondach
NK Polet (SK)
11.06.2022. 18:00
-- : --
NK Straža
NK Mladost Zabok
11.06.2022. 18:00
-- : --
NK Odra

GALERIJA