Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK Dinamo Odranski Obrež 30 52 71
2. NK Brezovica 30 38 60
3. NK Prečko 30 25 54
4. NK Tondach 30 17 54
5. NK Mladost Zabok 30 14 49
6. NK Golubovec 30 1 48
7. NK Zagreb 30 12 43
8. NK Blato 30 7 43
9. NK Odra 30 6 41
10. NK Polet (SK) 30 4 41
11. NK Špansko 30 -7 39
12. NK Stubica 30 -4 36
13. NK Straža 30 -8 31
14. NK Klanjec 30 -15 30
15. NK Duga Resa 1929 30 -54 18
16. NK Slunj 30 -88 8
# Ime kluba U +/- B
1. NK Špansko 24 92 57
2. NK Prigorje (M) 24 39 55
3. NK Sesvetski Kraljevec 24 78 50
4. NK Jarun 24 63 45
5. NK Studentski grad 24 39 44
6. NK Bubamara 24 61 43
7. NK Prigorje (Ž) 24 19 42
8. NK Coerver® Hrvatska 24 -6 31
9. NK Sloga Zagreb 24 -13 30
10. NK ŠN Maksimir 24 -5 29
11. NK Brezovica 24 -116 11
12. NK Prečko 24 -83 6
13. NK Zelengaj 1948 24 -168 4
# Ime kluba U +/- B
1. NK Špansko 24 83 60
2. NK Bubamara 24 81 52
3. NK ŠN Maksimir 24 72 49
4. NK Studentski grad 24 56 46
5. NK Prigorje (M) 24 51 45
6. NK Jarun 24 39 41
7. NK Coerver® Hrvatska 24 33 39
8. NK Sesvetski Kraljevec 24 31 35
9. NK Brezovica 24 20 35
10. NK Sloga Zagreb 24 4 24
11. NK Prigorje (Ž) 24 -113 12
12. NK Prečko 24 -168 6
13. NK Zelengaj 1948 24 -189 4
# Ime kluba U +/- B
1. NK Sesvetski Kraljevec 26 101 68
2. NK Prigorje (M) 26 79 65
3. NK ŠN Maksimir 26 48 53
4. NK Jarun 26 46 49
5. NK Maksimir 26 41 49
6. NK ZET 26 24 45
7. NK Studentski grad 26 21 39
8. NK Ravnice 26 6 36
9. NK Devetka 26 1 34
10. NK Mladost - Buzin 26 -19 26
11. NK Brezovica 26 -13 25
12. NK Most 26 -119 19
13. NK Utrina 26 -96 10
14. NK Polet (SK) 26 -120 3
# Ime kluba U +/- B
1. NK Prigorje (M) 26 120 69
2. NK Devetka 26 77 67
3. NK ZET 26 83 59
4. NK ŠN Maksimir 26 99 56
5. NK Jarun 26 50 53
6. NK Mladost - Buzin 26 53 46
7. NK Ravnice 26 23 40
8. NK Utrina 26 -27 29
9. NK Sesvetski Kraljevec 26 -5 28
10. NK Studentski grad 26 -50 23
11. NK Polet (SK) 26 -38 22
12. NK Brezovica 26 -35 21
13. NK Maksimir 26 -96 20
14. NK Most 26 -254 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK ŠN Maksimir 26 173 78
2. NK Jarun 26 61 59
3. NK Devetka 26 50 55
4. NK Sesvetski Kraljevec 26 56 53
5. NK Utrina 26 54 50
6. NK Studentski grad 26 32 48
7. NK ZET 26 -18 36
8. NK Maksimir 26 -25 30
9. NK Brezovica 26 -41 27
10. NK Polet (SK) 26 -76 25
11. NK Most 26 -39 21
12. NK Mladost - Buzin 26 -58 20
13. NK Ravnice 26 -96 19
14. NK Prigorje (M) 26 -73 8
# Ime kluba U +/- B
1. NK Jarun 26 126 69
2. NK Sesvetski Kraljevec 26 72 66
3. NK ŠN Maksimir 26 78 62
4. NK Mladost - Buzin 26 42 57
5. NK Devetka 26 35 42
6. NK Utrina 26 -45 41
7. NK Maksimir 26 19 38
8. NK Studentski grad 26 -1 36
9. NK Polet (SK) 26 -30 27
10. NK ZET 26 -44 23
11. NK Prigorje (M) 26 -67 23
12. NK Brezovica 26 -46 17
13. NK Ravnice 26 -60 17
14. NK Most 26 -79 13
# Ime kluba U +/- B
1. NK Studentski grad 25 96 66
2. NK ŠN Maksimir 25 72 58
3. NK Sloga Zagreb 25 -6 46
4. NK Botinec 25 15 43
5. NK Brezovica 25 14 39
6. NK Polet (SK) 25 23 37
7. NK Gavran 2003 25 -9 35
8. NK Blato 25 -9 29
9. NK Bubamara 25 -9 27
10. NK Most 13 22 26
11. NK Dinamo Odranski Obrež 25 -44 25
12. NK Podsused 25 -39 22
13. NK Croatia 98 25 -54 19
14. NK ZET 25 -72 19
# Ime kluba U +/- B
1. NK HAŠK 1903 22 71 55
2. NK Prigorje (M) 22 36 49
3. NK Šparta (Z) 22 46 39
4. NK Devetka 22 -1 37
5. NK Jarun 22 29 35
6. NK Brezovica 22 1 33
7. NK Studentski grad 22 11 30
8. NK Sesvetski Kraljevec 22 -13 29
9. NK Bubamara 22 -54 26
10. NK Kustošija 22 -26 21
11. NK Sava (Z) 22 -40 19
12. NK Ivanja Reka 22 -60 12
# Ime kluba U +/- B
1. NK Jarun 22 146 57
2. NK Devetka 22 80 53
3. NK Kustošija 22 77 51
4. NK Dinamo Odranski Obrež 22 52 45
5. NK Brezovica 22 23 34
6. NK Bubamara 22 -10 32
7. NK Šparta (Z) 22 -9 31
8. NK Sesvetski Kraljevec 22 -50 22
9. NK Sava (Z) 22 -59 18
10. NK Prigorje (Ž) 22 -77 17
11. NK Sava (J) 22 -79 16
12. NK Ivanja Reka 22 -94 10
# Ime kluba U +/- B
1. NK Maksimir 30 66 79
2. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 30 42 59
3. NK Ravnice 30 24 59
4. HNŠK Moslavina 30 11 52
5. ŠNM NK Naftaš Ivanić 30 21 48
6. HNK Segesta 30 14 47
7. NK Dugo Selo 30 2 46
8. NK Kurilovec 30 19 44
9. NK Mladost - Buzin 30 -7 44
10. NK Vrapče 30 2 43
11. NK Trešnjevka 30 -3 40
12. NK Sesvetski Kraljevec 30 3 33
13. NK Ponikve 30 -19 29
14. NK Brezovica 30 -35 26
15. NK Bistra 30 -75 17
16. NK Špansko 30 -65 12
# Ime kluba U +/- B
1. NK Maksimir 30 87 75
2. NK Ponikve 30 43 66
3. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 30 54 59
4. NK Špansko 30 29 54
5. NK Ravnice 30 20 54
6. HNK Segesta 30 19 54
7. NK Kurilovec 30 28 49
8. NK Vrapče 30 -12 42
9. NK Sesvetski Kraljevec 30 -13 42
10. NK Dugo Selo 30 0 41
11. NK Trešnjevka 30 0 34
12. NK Bistra 30 -35 27
13. NK Mladost - Buzin 30 -48 25
14. HNŠK Moslavina 30 -46 21
15. NK Brezovica 30 -68 19
16. ŠNM NK Naftaš Ivanić 30 -58 10
4. Nogometna liga Središta Zagreb skupina A 21/22
NK Polet (SK)
28.08.2021. 17:30
1 : 1
NK Slunj
NK Dinamo Odranski Obrež
28.08.2021. 17:30
0 : 0
NK Klanjec
NK Duga Resa 1929
28.08.2021. 17:30
2 : 2
NK Odra
NK Špansko
28.08.2021. 17:30
3 : 0
NK Blato
NK Zagreb
28.08.2021. 17:30
4 : 1
NK Tondach
NK Mladost Zabok
29.08.2021. 10:00
0 : 0
NK Prečko
NK Stubica
29.08.2021. 17:30
3 : 3
NK Brezovica
NK Golubovec
29.08.2021. 17:30
3 : 0
NK Straža
NK Blato
04.09.2021. 17:30
1 : 0
NK Polet (SK)
NK Tondach
04.09.2021. 17:30
1 : 1
NK Špansko
NK Prečko
04.09.2021. 17:30
3 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Straža
04.09.2021. 17:30
3 : 2
NK Mladost Zabok
NK Brezovica
04.09.2021. 17:30
3 : 0
NK Klanjec
NK Odra
05.09.2021. 17:30
0 : 1
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Slunj
05.09.2021. 17:30
1 : 7
NK Golubovec
NK Stubica
05.09.2021. 17:30
3 : 1
NK Zagreb
NK Špansko
11.09.2021. 17:00
4 : 0
NK Stubica
NK Polet (SK)
11.09.2021. 17:00
2 : 1
NK Tondach
NK Dinamo Odranski Obrež
11.09.2021. 17:00
2 : 0
NK Prečko
NK Duga Resa 1929
11.09.2021. 17:00
1 : 0
NK Straža
NK Zagreb
11.09.2021. 17:00
6 : 0
NK Brezovica
NK Mladost Zabok
12.09.2021. 10:00
2 : 0
NK Slunj
NK Klanjec
12.09.2021. 17:00
2 : 0
NK Odra
NK Golubovec
12.09.2021. 17:00
2 : 1
NK Blato
NK Blato
15.09.2021. 17:00
3 : 2
NK Mladost Zabok
NK Stubica
15.09.2021. 17:00
3 : 1
NK Polet (SK)
NK Tondach
15.09.2021. 17:00
1 : 0
NK Golubovec
NK Slunj
15.09.2021. 17:00
1 : 3
NK Duga Resa 1929
NK Prečko
15.09.2021. 17:00
3 : 0
NK Klanjec
NK Zagreb
15.09.2021. 17:00
3 : 1
NK Špansko
NK Brezovica
15.09.2021. 17:00
4 : 1
NK Odra
NK Straža
15.09.2021. 17:00
2 : 3
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Duga Resa 1929
18.09.2021. 16:30
1 : 1
NK Blato
NK Dinamo Odranski Obrež
18.09.2021. 16:30
8 : 0
NK Slunj
NK Polet (SK)
18.09.2021. 16:30
1 : 0
NK Zagreb
NK Špansko
18.09.2021. 16:30
1 : 2
NK Brezovica
NK Mladost Zabok
19.09.2021. 10:00
2 : 0
NK Tondach
NK Klanjec
19.09.2021. 16:30
4 : 1
NK Straža
NK Golubovec
19.09.2021. 16:30
1 : 0
NK Stubica
NK Odra
19.09.2021. 16:30
1 : 1
NK Prečko
NK Brezovica
25.09.2021. 16:30
3 : 2
NK Prečko
NK Straža
25.09.2021. 16:30
1 : 1
NK Odra
NK Tondach
25.09.2021. 16:30
4 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Zagreb
25.09.2021. 16:30
3 : 0
NK Golubovec
NK Špansko
25.09.2021. 16:30
0 : 0
NK Polet (SK)
NK Blato
25.09.2021. 16:30
0 : 2
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Stubica
26.09.2021. 16:30
0 : 1
NK Mladost Zabok
NK Slunj
26.09.2021. 16:30
2 : 2
NK Klanjec
NK Duga Resa 1929
02.10.2021. 16:00
1 : 4
NK Stubica
NK Prečko
02.10.2021. 16:00
2 : 1
NK Straža
NK Polet (SK)
02.10.2021. 16:00
1 : 1
NK Brezovica
NK Dinamo Odranski Obrež
02.10.2021. 16:00
3 : 2
NK Tondach
NK Mladost Zabok
03.10.2021. 10:00
2 : 1
NK Zagreb
NK Klanjec
03.10.2021. 16:00
1 : 1
NK Blato
NK Golubovec
03.10.2021. 16:00
5 : 1
NK Špansko
NK Odra
03.10.2021. 16:00
4 : 0
NK Slunj
NK Tondach
09.10.2021. 16:00
2 : 0
NK Klanjec
NK Polet (SK)
09.10.2021. 16:00
1 : 2
NK Golubovec
NK Špansko
09.10.2021. 16:00
0 : 2
NK Mladost Zabok
NK Brezovica
09.10.2021. 16:00
2 : 1
NK Straža
NK Blato
09.10.2021. 16:00
1 : 1
NK Odra
NK Slunj
10.10.2021. 16:00
1 : 3
NK Prečko
NK Stubica
10.10.2021. 16:00
1 : 4
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Zagreb
10.11.2021. 14:00
-- : --
NK Duga Resa 1929
NK Straža
16.10.2021. 15:30
5 : 0
NK Slunj
NK Duga Resa 1929
16.10.2021. 15:30
1 : 2
NK Špansko
NK Dinamo Odranski Obrež
16.10.2021. 15:30
3 : 1
NK Zagreb
NK Prečko
16.10.2021. 15:30
1 : 0
NK Blato
NK Mladost Zabok
17.10.2021. 10:00
2 : 0
NK Polet (SK)
NK Odra
17.10.2021. 15:30
4 : 3
NK Tondach
NK Golubovec
17.10.2021. 15:30
2 : 0
NK Brezovica
NK Klanjec
17.10.2021. 15:30
2 : 2
NK Stubica
NK Blato
23.10.2021. 15:30
2 : 0
NK Straža
NK Špansko
23.10.2021. 15:30
1 : 4
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Zagreb
23.10.2021. 15:30
2 : 0
NK Klanjec
NK Brezovica
23.10.2021. 15:30
5 : 0
NK Slunj
NK Polet (SK)
23.10.2021. 15:30
3 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Tondach
23.10.2021. 15:30
2 : 0
NK Prečko
NK Golubovec
24.10.2021. 14:30
4 : 2
NK Mladost Zabok
NK Stubica
24.10.2021. 14:30
3 : 3
NK Odra
NK Dinamo Odranski Obrež
30.10.2021. 14:30
2 : 1
NK Polet (SK)
NK Duga Resa 1929
30.10.2021. 14:30
0 : 1
NK Golubovec
NK Prečko
30.10.2021. 14:30
2 : 0
NK Stubica
NK Mladost Zabok
31.10.2021. 10:00
0 : 3
NK Brezovica
NK Klanjec
31.10.2021. 14:30
2 : 2
NK Špansko
NK Slunj
31.10.2021. 14:30
1 : 2
NK Blato
NK Odra
31.10.2021. 14:30
0 : 0
NK Zagreb
NK Straža
26.02.2022. 15:30
0 : 0
NK Tondach
NK Polet (SK)
06.11.2021. 14:00
2 : 0
NK Klanjec
NK Tondach
06.11.2021. 14:00
4 : 1
NK Slunj
NK Zagreb
06.11.2021. 14:00
0 : 0
NK Prečko
NK Brezovica
06.11.2021. 14:00
1 : 3
NK Blato
NK Špansko
06.11.2021. 14:00
0 : 1
NK Odra
NK Mladost Zabok
07.11.2021. 10:00
6 : 1
NK Duga Resa 1929
NK Stubica
07.11.2021. 14:00
2 : 3
NK Straža
NK Golubovec
07.11.2021. 14:00
2 : 1
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Slunj
13.11.2021. 14:00
3 : 2
NK Stubica
NK Blato
13.11.2021. 14:00
0 : 0
NK Tondach
NK Prečko
13.11.2021. 14:00
1 : 2
NK Špansko
NK Duga Resa 1929
13.11.2021. 14:00
1 : 3
NK Brezovica
NK Dinamo Odranski Obrež
13.11.2021. 14:00
0 : 3
NK Mladost Zabok
NK Straža
13.11.2021. 14:00
1 : 0
NK Zagreb
NK Odra
14.11.2021. 13:00
2 : 1
NK Polet (SK)
NK Klanjec
04.12.2021. 13:30
5 : 2
NK Golubovec
NK Zagreb
20.11.2021. 13:30
2 : 0
NK Slunj
NK Polet (SK)
20.11.2021. 13:30
3 : 0
NK Prečko
NK Duga Resa 1929
20.11.2021. 13:30
1 : 5
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Špansko
20.11.2021. 13:30
3 : 2
NK Straža
NK Brezovica
20.11.2021. 13:30
2 : 1
NK Tondach
NK Mladost Zabok
21.11.2021. 10:00
4 : 0
NK Klanjec
NK Stubica
21.11.2021. 13:30
1 : 0
NK Blato
NK Golubovec
27.02.2022. 15:30
1 : 1
NK Odra
NK Tondach
27.11.2021. 13:30
0 : 1
NK Stubica
NK Blato
27.11.2021. 13:30
1 : 0
NK Zagreb
NK Straža
27.11.2021. 13:30
3 : 2
NK Polet (SK)
NK Dinamo Odranski Obrež
27.11.2021. 13:30
2 : 1
NK Brezovica
NK Prečko
27.11.2021. 13:30
2 : 0
NK Golubovec
NK Klanjec
28.11.2021. 13:30
4 : 1
NK Duga Resa 1929
NK Slunj
28.11.2021. 13:30
2 : 2
NK Špansko
NK Odra
28.11.2021. 13:30
2 : 2
NK Mladost Zabok
NK Blato
05.03.2022. 15:30
2 : 1
NK Špansko
NK Straža
05.03.2022. 15:30
1 : 1
NK Golubovec
NK Tondach
05.03.2022. 15:30
3 : 0
NK Zagreb
NK Prečko
05.03.2022. 15:30
1 : 1
NK Mladost Zabok
NK Brezovica
05.03.2022. 15:30
3 : 1
NK Stubica
NK Odra
06.03.2022. 15:30
4 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Klanjec
06.03.2022. 15:30
0 : 4
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Slunj
06.03.2022. 15:30
1 : 1
NK Polet (SK)
NK Polet (SK)
12.03.2022. 15:30
3 : 1
NK Blato
NK Dinamo Odranski Obrež
12.03.2022. 15:30
2 : 0
NK Odra
NK Zagreb
12.03.2022. 15:30
2 : 0
NK Stubica
NK Duga Resa 1929
12.03.2022. 15:30
0 : 0
NK Prečko
NK Špansko
12.03.2022. 17:00
0 : 0
NK Tondach
NK Mladost Zabok
13.03.2022. 10:00
2 : 2
NK Straža
NK Golubovec
13.03.2022. 15:30
3 : 1
NK Slunj
NK Klanjec
13.03.2022. 15:30
0 : 2
NK Brezovica
NK Tondach
19.03.2022. 15:30
1 : 1
NK Polet (SK)
NK Prečko
19.03.2022. 15:30
3 : 4
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Blato
19.03.2022. 15:30
2 : 3
NK Golubovec
NK Straža
19.03.2022. 15:30
2 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Brezovica
19.03.2022. 15:30
4 : 1
NK Zagreb
NK Odra
20.03.2022. 15:30
2 : 1
NK Klanjec
NK Stubica
20.03.2022. 15:30
3 : 2
NK Špansko
NK Slunj
20.03.2022. 15:30
0 : 2
NK Mladost Zabok
NK Duga Resa 1929
26.03.2022. 16:00
3 : 1
NK Slunj
NK Dinamo Odranski Obrež
26.03.2022. 16:00
1 : 1
NK Straža
NK Polet (SK)
26.03.2022. 16:00
1 : 3
NK Stubica
NK Špansko
26.03.2022. 16:00
1 : 0
NK Zagreb
NK Mladost Zabok
27.03.2022. 10:00
2 : 0
NK Blato
NK Klanjec
27.03.2022. 16:00
1 : 3
NK Prečko
NK Golubovec
27.03.2022. 16:00
1 : 3
NK Tondach
NK Odra
27.03.2022. 16:00
1 : 1
NK Brezovica
NK Straža
02.04.2022. 16:00
0 : 2
NK Klanjec
NK Brezovica
02.04.2022. 16:00
5 : 0
NK Špansko
NK Blato
02.04.2022. 16:00
2 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Tondach
02.04.2022. 16:00
1 : 0
NK Mladost Zabok
NK Prečko
02.04.2022. 16:00
2 : 1
NK Odra
NK Zagreb
02.04.2022. 16:00
1 : 1
NK Polet (SK)
NK Stubica
03.04.2022. 16:00
4 : 1
NK Golubovec
NK Slunj
03.04.2022. 16:00
1 : 4
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Dinamo Odranski Obrež
09.04.2022. 16:30
1 : 0
NK Blato
NK Prečko
09.04.2022. 16:30
1 : 1
NK Brezovica
NK Duga Resa 1929
09.04.2022. 16:30
2 : 3
NK Tondach
NK Polet (SK)
09.04.2022. 16:30
2 : 1
NK Špansko
NK Mladost Zabok
10.04.2022. 10:00
0 : 0
NK Stubica
NK Odra
10.04.2022. 16:30
2 : 0
NK Straža
NK Golubovec
10.04.2022. 16:30
0 : 1
NK Zagreb
NK Klanjec
10.04.2022. 16:30
3 : 0
NK Slunj
NK Zagreb
13.04.2022. 16:30
1 : 0
NK Mladost Zabok
NK Straža
16.04.2022. 16:30
1 : 2
NK Prečko
NK Tondach
16.04.2022. 16:30
1 : 0
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Blato
18.04.2022. 16:30
3 : 0
NK Klanjec
NK Slunj
18.04.2022. 16:30
1 : 1
NK Odra
NK Brezovica
18.04.2022. 16:30
3 : 1
NK Polet (SK)
NK Stubica
18.04.2022. 16:30
4 : 1
NK Duga Resa 1929
NK Špansko
18.04.2022. 16:30
2 : 1
NK Golubovec
NK Straža
23.04.2022. 17:00
1 : 3
NK Brezovica
NK Prečko
23.04.2022. 17:00
7 : 0
NK Slunj
NK Dinamo Odranski Obrež
23.04.2022. 17:00
2 : 1
NK Stubica
NK Duga Resa 1929
23.04.2022. 17:00
2 : 1
NK Zagreb
NK Mladost Zabok
24.04.2022. 10:00
3 : 0
NK Špansko
NK Golubovec
24.04.2022. 17:00
2 : 0
NK Polet (SK)
NK Odra
24.04.2022. 17:00
0 : 3
NK Blato
NK Klanjec
18.05.2022. 18:15
2 : 2
NK Tondach
NK Blato
30.04.2022. 17:00
1 : 2
NK Prečko
NK Slunj
30.04.2022. 17:00
0 : 5
NK Straža
NK Polet (SK)
30.04.2022. 17:00
4 : 0
NK Mladost Zabok
NK Špansko
30.04.2022. 17:00
3 : 0
NK Duga Resa 1929
NK Stubica
30.04.2022. 17:00
2 : 2
NK Klanjec
NK Brezovica
30.04.2022. 17:00
3 : 0
NK Golubovec
NK Zagreb
30.04.2022. 17:00
1 : 2
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Tondach
30.04.2022. 17:00
2 : 0
NK Odra
NK Prečko
07.05.2022. 17:00
3 : 0
NK Tondach
NK Duga Resa 1929
07.05.2022. 17:00
1 : 5
NK Polet (SK)
NK Dinamo Odranski Obrež
07.05.2022. 17:00
5 : 0
NK Špansko
NK Straža
07.05.2022. 17:00
2 : 2
NK Blato
NK Mladost Zabok
08.05.2022. 10:00
0 : 1
NK Golubovec
NK Klanjec
08.05.2022. 17:00
0 : 3
NK Zagreb
NK Odra
08.05.2022. 17:00
1 : 0
NK Stubica
NK Slunj
08.05.2022. 17:00
1 : 10
NK Brezovica
NK Zagreb
14.05.2022. 10:30
1 : 1
NK Odra
NK Tondach
14.05.2022. 17:30
2 : 0
NK Straža
NK Blato
14.05.2022. 17:30
3 : 0
NK Slunj
NK Brezovica
14.05.2022. 17:30
3 : 0
NK Mladost Zabok
NK Polet (SK)
14.05.2022. 17:30
0 : 0
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Špansko
14.05.2022. 17:30
3 : 1
NK Klanjec
NK Stubica
15.05.2022. 17:30
2 : 2
NK Prečko
NK Golubovec
15.05.2022. 17:30
3 : 2
NK Duga Resa 1929
NK Blato
21.05.2022. 17:30
1 : 1
NK Brezovica
NK Duga Resa 1929
21.05.2022. 17:30
1 : 1
NK Mladost Zabok
NK Straža
21.05.2022. 17:30
6 : 4
NK Stubica
NK Prečko
21.05.2022. 17:30
1 : 1
NK Zagreb
NK Dinamo Odranski Obrež
21.05.2022. 17:30
4 : 0
NK Golubovec
NK Klanjec
22.05.2022. 17:30
1 : 1
NK Polet (SK)
NK Odra
22.05.2022. 17:30
3 : 0
NK Špansko
NK Slunj
22.05.2022. 17:30
1 : 4
NK Tondach
NK Zagreb
28.05.2022. 10:30
3 : 3
NK Straža
NK Polet (SK)
28.05.2022. 17:30
2 : 1
NK Odra
NK Brezovica
28.05.2022. 17:30
2 : 3
NK Duga Resa 1929
NK Špansko
28.05.2022. 17:30
0 : 0
NK Prečko
NK Tondach
28.05.2022. 17:30
2 : 1
NK Blato
NK Mladost Zabok
29.05.2022. 10:00
2 : 2
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Stubica
29.05.2022. 17:30
3 : 0
NK Slunj
NK Golubovec
29.05.2022. 17:30
1 : 1
NK Klanjec
NK Klanjec
04.06.2022. 18:00
0 : 1
NK Mladost Zabok
NK Prečko
04.06.2022. 18:00
5 : 0
NK Polet (SK)
NK Tondach
04.06.2022. 18:00
1 : 0
NK Brezovica
NK Odra
04.06.2022. 18:00
4 : 0
NK Golubovec
NK Straža
04.06.2022. 18:00
1 : 3
NK Špansko
NK Blato
04.06.2022. 18:00
5 : 2
NK Stubica
NK Dinamo Odranski Obrež
04.06.2022. 18:00
7 : 1
NK Duga Resa 1929
NK Slunj
04.06.2022. 18:00
2 : 3
NK Zagreb
NK Zagreb
11.06.2022. 18:00
2 : 2
NK Blato
NK Duga Resa 1929
11.06.2022. 18:00
1 : 4
NK Klanjec
NK Golubovec
11.06.2022. 18:00
2 : 3
NK Prečko
NK Brezovica
11.06.2022. 18:00
2 : 2
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Špansko
11.06.2022. 18:00
6 : 0
NK Slunj
NK Stubica
11.06.2022. 18:00
1 : 2
NK Tondach
NK Polet (SK)
11.06.2022. 18:00
2 : 0
NK Straža
NK Mladost Zabok
11.06.2022. 18:00
3 : 2
NK Odra

GALERIJA